The Tommy Hilfiger Club!

The Tommy Hilfiger Club!

Herkese merhaba,

Hatırlarsanız, Tommy Hilfiger ile gerşekleştirdiğimiz editoryal kareleri sizlerle bir an önce paylaşmak istediğimi gerek snapchatten gerekse instagramdan duyurmuştum!:) Sonunda o gün geldi ve snapchatten kamera arkasını izlediğiniz çekimlerin fotoğraflarını büyük bir heyecanla sizlerle paylaşıyorum!:)  Amerikan stiline öncülük yapan Tommy Hilfiger’ın bu seneki kadın koleksiyonu kesinlikle daha iddialı, daha şık ve hatta aşık olunası cinsten!:) Pileli etekler, transparan şifon gömlekler ve tek kelimeyle bayıldığım dolgu topuklu futbol botları ile spor ama aynı zamanda zarif bir görüntü ortaya çıkarmak isteyenlerin bu sene mutlak adresi olacak gibi görünüyor. Şimdi ise sizleri, özellikle takım ruhunu vurgulamak istediğimiz özel karelerle başbaşa bırakıyorum. Mutlu Yıllar!:)

————————————————————————————————————————————————–

Hello everybody,

If you remember, I announced the Tommy Hilfiger shootings through my snapchat and instagram account. Today is the day!:) Our editorial photo shootings arrived and i am sharing them all finally!:) Tommy Hillfiger Women Collection which leads American style, is certainly more stylish and more ambitious this year. Pleated skirts, transparant chiffon shirts and wedge football boots will be the absolute address of the people who wants to be sportive and elegant at the same time. By the way, at the photo shootings, we want to emphasize the team spirit. Now I leave you alone with these frames. Happy New Year!:)

Processed with VSCOcam with a5 preset Processed with VSCOcam with a5 preset tommy2 Processed with VSCOcam with a5 preset Processed with VSCOcam with a5 preset Processed with VSCOcam with a5 preset Processed with VSCOcam with a5 preset Processed with VSCOcam with a5 preset