Perfect Weekend With Wyndham Ankara!

Perfect Weekend With Wyndham Ankara!

Merhaba:)

Uzun zamandır sevgili Kubilay Sakarya ile yürüttüğümüz ve www.perfectweekend.co adresinde yayın hayatına başlayan muhteşem hafta sonu konseptli konaklama projemize geçtiğimiz hafta sonu bir yenisi daha eklendi. ‘Wyndham Ankara’ ile gerçekleştirdiğimiz proje kapsamında kısa ama bir o kadar da keyifli 2 gün geçirdik. Adım attığımız andan itibaren güler yüzlü personelin ve kaliteli hizmet anlayışının misyon edildiği otelde, konforumuz için her şey planlanmış ve düşünülmüştü. Şimdi bu muhteşem serüveni fotoğraflardan önce sizin için kısaca derlemek istiyorum.

Wyndham Ankara’ya yolunuz düştüğünde kesinlikle yapılması gereken 5 şeyi kısaca özetlemek gerekirse sırasıyla şöyle yazabilirim,

1) Eviniz konforunda ve sanki kendi yatağınızda ki gibi rahat uyumanız adına ‘Yastık Menüsü’nden sizin için uygun olan yastığı seçmek.

2) No. 4 Restaurant Bar Lounge’ta her ayın ilk Cuma günü düzenlenen partilere katılıp, şık atmosferin ve güzel müziğin ritmine kendinizi kaptırarak, kokteyl menüsünden enfes bir içki ısmarlamak.

3) No. 4 Restaurant’ta başlangıç olarak ‘Somon Füme’yi tatmak, yemek sonrası ise ‘Balkabaklı Cheesecake’i mutlaka denemek.

4) Selix Spa’da masaj yaptırmadan dönmemek.

5) Beşiktaşlı futbolculardan ‘Demba Ba’ veya antrenör ‘Slaven Bilic’i görünce şaşırmamak. (Takım Süper Lig maçları öncesi Wyndham’da konaklıyor benden söylemesi!:) Bir BJK’li olarak formamı çoktan imzalattım bile.)

Evet yukarıda yazan ve ‘Wyndham Ankara‘da mutlaka yapılması gereken 5 maddenin yanı sıra, konaklama sırasında yanımızda olamasa da konforumuz için her türlü detayı önceden planlayan sevgili Amber Haktanır’a ve konaklamamız boyunca bizimle yakından ilgilenen, elimizi sıcak sudan soğuk suya sokturmayan ve bir dediğimizi iki etmeyen ‘Wyndham Ankara’ Operasyon Müdürü Sevgili Tolga Aloğlu’na çok ama çok teşekkür ederiz!:)

Yeni bir ‘Perfect Weekend’ projesinde görüşmek üzere!:) Instagram üzerinden #perfectweekendproject etiketiyle serüvenleri takip etmeyi unutmayın. Şimdi sizi fotoğraflarla baş başa bırakıyorum!:)

Sevgiyle kalın…

Processed with VSCOcam with hb2 preset IMG_2955 (2) Processed with VSCOcam with a5 preset IMG_3037 Processed with VSCOcam with hb1 preset IMG_2971 (2) Processed with VSCOcam with hb1 presetProcessed with VSCOcam with hb1 preset IMG_2985 (2) Processed with VSCOcam with a5 presetIMG_3075 IMG_3073 IMG_3070 IMG_3072 IMG_3074